Monster High Swim Class 3 Spectra Vondergeist

27. února 2017 v 11:10 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Edice Swim Class vyšly celkem 3 řady: V první byly Venus, Draculaura a Lagoona (ta u nás byla pouze ve Sparkysu). V Druhé Rochelle, Holt a Frankie (ta se u nás sehnat nedala). Ve třetí vyšly Spctra, Jinafire a Clawdeen (ta u nás byla poměrně dobře dostupná.
Všechny tři řady mají společné rysy: úzké krabice, panenka je bez stojánku, má na sobě jen plavky a boty, k tomu mají jeden doplněk (většinou náramek, ale Lagoona má třeba čelenku a Draculaura má opalovací krém a Holt má hudební přehrávač), k tomu mají sluneční brýle, kabelku a osušku. Boty jsou z průhledného, zářivě barevného plastu, a tvar je většinou recyklovaný (krom Holta a Venus, kteří předtím vyšli jenom jednou a tenisky se asi k bazénu úplně nehodí, tak dostali pantofle). První a druhá serie nemají píchnuté uši a tudíž ani náušnice, třetí ano (opět recyklované a z průhledného zářivě barevného platu - z toho jsou i kabelky). Navíc jsou na všech plavkách přišité nějaké ornamenty/části plavek z takové průhledné barevné plastové folie.

Dnes tu mám pár fotek Spectry z třetí edice.

Jak si můžete všimnout podle nápisů na krabici, nebyla původně určena pro český trh.
A ještě bez brýlí


Tahle Spectra má, na rozdíl od většiny ostatních, tmavě fialové vlasy a v nich tmavě modré pramínky. Navíc jsou její vlasy saran a ne doll-grade kanekalon. Má je staženy do jednoduchého ohonu.
Na očích má nasazeny brýle, které jsou vsazeny do takového držáku/krytky z průhledného plastu. Ten má k hlavě přidělaný pomocí plastových T.


Náušnice má tmavě modré, průsvitné, recyklovaný tvar od basic Spectry, čili koule na řetězu.


Brýle jsou také modré, průsvitné, s řetězem, který slouží jako nožičky a horní obruba (recyklovaný tvar z obou Fashionpacků pro Spectru)


Náramek má podivnou růžovo-fialovou barvu, která jaksi moc nejde ke zbytku jejího outfitu a líčení. Tvar je recyklovaný z náramku Picture day Spectry (původně měla černý)


Ve stejné barvě má i poněkud neforemnou kabelku s motivy řetězů (originální tvar). Ručník má světle modrý s černými a magentovými řetězy. Je jako všechny ostatní z měkké netkané látky, ej přeložená na půl a sešitá, takže si ji panenka může tak mazimálně navléct na ruku, ale rozhodně si ji nemůže rozprostřít na zem a sednout si na ni.Boty má Spectra stejně modré jako náušnice. Tvar je recyklovaný od Picture Day Spectry, ta je měla ve stříbrné.


Plavky má jednodílné, modré s řětezy stejně jako je její osuška, jen tady jsou řetězy dál od sebe a tvoří linky zahnuté do V. Přes ně (nebo proti nim, případně v posunu - každé plavky to mají posunuto jinak) jsou cik-cak pruhy z růžovo-fialové plastové průhledné látky. Má téměř holá ramena, plavky mají hodně výrazný výstřih do V (jako Vondergeist? :D) a ramínka posunutá dolů. Kolem horného lemu má navíc přišity cáry černého tylu.


Rtěnku má Spectra takovou nevýrazně fialovou, stejně jako obočí a oči (i bělma). Stíny má stříbrné a světle modré s tmavě modrými linkami. Myslím, že co se týče líčení, je to druhá nejlepší Spectra hned po té Basic.


A jen tak rpo zajímavost, takhle vypadá bez malování


A takhle přemalovaná a převlečená

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama