Monster High Shriek Wrecked Clawdeen

13. února 2017 v 21:19 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Dneska mi přišla poštou tahle krasavice, takže rovnou běžím vypsat svoje dojmy.

Fotky v krabici tentokrát nejsou, protože potvůrka je z druhé ruky - ze stejného důvodu je i bez kabelky (která je ale stejně odporně růžová a moc k ní nejde).

Takže tady je: Shriek Wrecked ClawdeenTakže... Shriek Wrecked je již po-rebootová serie, takže jak si můžete všimnou, Clawdeen asi byla na faceliftu a nejspíš i na nějaké kůře s kmenovými buňkami, protože jinak si neumím vysvětlit, že omládla asi tak o 10 let.
Clawdeen má světle broskovo-růžovou rtěnku a fialovo-růžové pastelové stíny. Oči má žluto-oranžové, ale ne tak jasné, jaké mívala před rebootem. Navíc - a nevím, jeslti to byl záměr a pokud ano, tak s jakým účelem - má porebootová Clawdeen každé obočí jiné, takže jí to dodává poněkud zoufalého a nešťastného výrazu.


Celá Shriek Wrecked serie (které je u nás v obchodech dostupná z nějakého mně nepochopitelného důvodu jen polovina) je laděná do námořnicka/pirátska, takže i Clawdeen se svým oblečením i doplňky drží tématu.

Začíná to čelenkou - šátkem/čepičkou s packou se zkříženými hnáty.


je to celé řešené jako čelenka, která je na 3 místech přidělaná plastovými T do hlavy. Nebyla by špatná, jen mi přijde ta růžová, že už je trochu přes čáru - když už ten zbytek je laděný do černo-bílo-fialova se zlatou. A oni k tomu cpou ještě růžovou?? A ještě takový podivný odstín, který se tříská s tou fialovou a i s Clawdeen?


Vlasy má Clawdeen hnědé s tmavě fialovými pramínky. Prameny v předu má sčesané ke straně a ze všech má takový ani dlouhý, ani krátký ohon.


Stejně růžový, jako čepeček, je i pásek. Je celý růžový, jako šátek omotaný kolem pasu a přepásaný (nedomalovaným) páskem pobitým cvočky. Na straně má potom zlatě namalovanou packu se zkříženými hnáty.


vzadu je zapínací na dva čepy


Na sobě má Clawdeen obyčejné pruhované tričko s rukávem k lokti.


K tomu má kratší černé kalhoty. Ty mají červenou nití (červenou, ne růžovou, aby to šlo k těm doplňkům... to ne, to by bylo moc práce, že jo?) šité stehy, v pase jsou na gumu, a dole mají malinké zlaté ozdoby. Ovšem kalhoty jsou z látky, která, jak vidíte na fotce, velice ráda chytá smetí.


K tomu má Clawdeen vysoké fialové boty se spoustou detailů, z nichž jsou ovšem domalované jen zkřížené kosti vpředu a kompasová růžice s měsíčním srpkem po straně.Krom toho je jediným šperkem, co Clawdeen má výrazný zlatý náhrdelník, který je naprosto fantastický. Ovšem mě mrzí, že nemá píchnuté uši a nemá nějaké pořádné zlaté kruhy. No řekněte, kdo kdy slyšel o pirátovi bez náušnice?


A tady je Clawdeen bez pásku a bez náhrdelníku, kdyby to někoho zajímalo, jak vypadá bez těch ozdůbek.


A ještě jedna věc. Jak už jsem zmínila, tak je to porebootová serie. Takže Clawdeen má takové chomáčky chlupů na kotnících a na zápěstí. Krom toho má taky nové tělo (pokud chcete vidět porovnání se starým a více detailů, tak v mém článku o Moanice), takže ta potvora prostě nechce stát (protože jí ani trochu nejdou roztáhnout nohy a tyhle boty rozhodně nepřispívají její stabilitě).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama