Monster High Whisp - Fashion Show

4. ledna 2017 v 12:02 | Margarit
Před časem jsem zveřejnila článek o I <3 fashion Whisp

Takže na začátek je tu obrázek Whisp, jak je oblečena v krabici.


A zbytek obsahu krabice (krom kabelky, druhých bot a dvou sad náramků)


Takže tady první sada, tak, jak je k sobě přiřazena v krabici


No, upřímně, moc to k sobě nejde. Tričko je podle mého i špatně ušité, nesedí jí, šev je nakřivo (sice to může mít přes jedno rameno, jakoby ležérně spadlé, ale myslím, že to není účel, navíc je křivě i spodní šev). Navíc jí to nesedí ani tak a vypadá v tom dost těhotně. A další věc je, že má k sobě jen růžové boty (které k tomu ale zoufale, ale opravdu zoufale nejdou) a vysoké zlaté boty, které se 1/nedají přes ty legíny v podstatě pořádně nasadit 2/i když se vám to povede, zanikne to a ty dvě zlaté se navíc třískají.

Druhý obleček v krabici je takhle


tohle je druhý setík. Tak když pominu to, že i tohle triko má křivě švy, tak mi přijde, že vypadá, jako by ho někdo obšlehl z nějakého sci-fi filmu z 60. let. A taky se totálně nehodí k té sukni. A taky se nehodí k té Whisp. A taky se nehodí ani k jedněm botám, které má Whisp k sobě.

Na druhou stranu, když ale dáme tohle tričko ktěm zlatým legínám...


... tak tu sice zůstane ten problém s botami, ale což. Navíc pokud ještě vyměníme Whisp za Cleo...


Tak kdyby se jí k tomu našly nějaké hezké zlaét boty, tak je to téměř perfektní (to znamená, že by to tričko mělo být tgrochu delší a chtělo by to nějaký hezký zlatý pásek přes to, např. jako má School Out Cleo). Perfektní pro Cleo, ale ne pro Whisp!

A když už jsme u toho prohazování, tak tady je fialovo-černé tričko (které má, kdoví proč, béžově obhozený vršek. Ani ne zlatou, prostě jen ošklivě béžovou.) a krátká sukně.


Tady k tomu celkem sednou i ty botky a kabelka. Ale taky to není nic moc extra.

Nicméně i tady se najde vhodnější kandidát


Stejně tak si myslím, že by to vypadalo skvěle na Jane, Catrine a nejspíš i na Spektře a CAM trojočce. A vzhledem k tomu, že na tomhle oblečku není nic, co by říkalo "patřím džinovi", tak nevidím jedniný důvod, aby to na sobě měla Whisp.

Mimochodem, na téhle skládací krásce (která je vlastně taky tak trochu džin), vypadají dobře i ty další šaty, které má Whisp na sobě


A ještě podlední růžové šatičky. Ty by byly úplně ideální pro Gigi - jak střihově, tak barevně, ale nepodařilo se mi žádnou nepřemalovanou Gigi vydolovat z krabice, takže tady fotky pouze na Whisp (které brutálně nesluší)


Ty šaty nejsou až tak špatné, jak na první pohled vypadaly v krabici, ale nutno podotknout, že jí taky nesedí


Tak. A teď, když jsem všechny ty oblečky, které měla Whisp u sebe pěkně zdrbla, a když jí je zabavily ostatní monsterky, tak je na čase ukázat i Whisp v jiných - podle mého pro ni vhodnějších - modelech.

Č. 1: doma šité šatyČ. 2: šaty od Zombie Shake Rochelle


Č. 3: šaty od I <3 Fashion Iris


Č. 4: doma šité šatyČ. 5: šaty od EAH Spring Unsprung Cedar


Č. 6: šaty od Elissabat Hauntlywood


Č. 7: Overal od Bratz Star Singerz Cloe

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama