Monster High Collector's Edition Skelita Calaveras

8. ledna 2017 v 20:12 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Před časem jsem vám tu představila Draculauru ve velice luxusním provedení ze sběratelské edice určené přímo pro dospělé sběratele - a teď tu pro vás mám další ze stejné serie, ovšem už nikoli tak luxusní. Zatím jsem ji ještě nevyndala z krabice (a nevím, ejslti ji vůbec vyndám, pokud ano, samozřejmě doplním fotky), ale už teď je vidět, že si s ní nedali ani zdaleka tolik práce jako s Draculaurou - ani co se týče krabice, ani co se týče oblečků a doplňků, ani co se týče panenky samotné. Bohužel, jako u všech ostatních monstereki z poslední doby je i na ní velice patrná snaha Mattelu ušetřit za každou cenu.

Takže tady máme krabici. Hezká, ale s tou Drakulauřinou rakví se nedá srovnat. (článek o Draculauře kdyžtak zde http://margarit-chan.blog.cz/1610/monster-high-draculaura-sberatelska-edice)Zezadu


Z jedné strany


A z druhé


A ještě pár detailů:

Portrét, jak bývá zvykem na svátek mrtvých


Malá lebka s mašlí na obou koncích květinové slavobrány


Okřídlená lebka nahoře


Krásné papírové ozdoby, jaké během svátku Día de los Muertos zdobí ulice i domySeñor Skeleton


Señora Skeletona

A malá Skeletinka


A teď ještě pár detailů Skelity, foceno tedy jen přes krabici - na rozdíl od Draculaury se nedá z krabice jen tak vyndat.

Stejně jako Draculaura má i Skelita nádherný stojánek, který k ní sedíSkelita má i krásné "květinové" doplňky do vlasů (i když ty by si zasloužily domalovat. Je to sběratelská serie, za spoustu, ale opravdu spoustu peněz, tak by si s tím mohli dát trochu práce, ne?)


Ve stejném duchu má Skelita i botičky


Na sobě má Skelita šaty s květovými vzory


Šaty mají dole ještě spodničku z bílé krajky


Skelita sama má černé vlasy s tmavě modrozelenými pramínky stažené do dvou ohonů. Malování má ve stylu Calavera, ale upřímně řečeno dost nevýrazné a bez nápadu. Skelita tak nějak po rebootu ztratila jak svoji zdobnost (která je pro "sladké lebky", které jsou pro svátek mrtvých typické, v podstatě určující), tak v podstatě ale i svou "lebkovitost". Jak už jsem zmínila, stála panenka - a to i přesto, že byla ve slevě! - nemalý obnos. A v polici byly 4, všechny 4 měly více či méně poškozené krabice (což je u sběratelské panenky, u níž se tak nějak předpokládá, že zůstane v krabici, poměrně hodně nepříjemné) a ani jedna z nich neměla perfektní malbu (což je ještě nepříjemnější). Jak si můžete všimnout, ta moje má šedý flek vedle obočí.


Draculaura měla úplně nový typ těla vytvořený jen pro ni (nikdo jiný ho nemá), měla skutečné řasy a krásně provedené luxusní šaty a doplňky, stejně tak jako dobře promyšlenou a krásně propracovanou krabici. Skelita nemá nic z toho - je to obyčejná panenka jako ostatní - a "luxusní" je na ní jen ta cena.

Čili když to shrnu: Panenka je to hezká, ale jako Skelita neobstojí. A rozhodně už neobstojí jako "sběratelská" - a to ani provedením, ani kvalitou. Mattel na nás, zákaznících, šetří a je to vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama