Monster High Haunted Vandala Doubloons

15. prosince 2016 v 0:20 | Margarit |  Monster High & Ever After High
V duchařském filmu "Haunted" (který u nás vyšel pod názvem "Škola duchů") se objevilo několik nových postav - River Styxx, Porter Geiss, Kiyomi Haunterly a Vandala Doubloons. Vandala je dcerou ducha-piráta a podle toho tak vypadá.


Tady ji máme ještě v krabiciVandala je duch - proto má lehce průsvotnou zelenou barvu a oči s panenkami, které nejsou černé.


Oči má světle růžovo-fialové s fialovým středem a trochu koukající vzhůru. Stíny má do fialova a modré a rty do lososova.

Na hlavě má klobouk - z lehce průhledného plastu lososové barvy (který až tak moc neladí ke zbytku toho, co má na sobě) s obří ozdobou ve tvaru lodi.


Loď je přidělaná přes ohnutou krempu k tělu klobouku skrz naskrz velkým čepem (tj. když se sundá, což není tak jednoduché, tak je tam obří díra).
Ovšem i Vandala je přidělaná ke kartonu v krabici několika plastovými T skrz hlavu... ale v tomhle případě bohužel i skrz klobouk. A i klobouk k hlavě je přidělán plastovými Téčky, takže když ho sundáte, tak jsou v něm minimálně 4 díry...


Když se jí sundá klobouk, je vidět, že má Vandala delší tyrkysové vlasy, horní vrstva je světloulince plationová, až téměř bílá. Má je dlouhé, vpředá má pak ke straně sčesanou ofinu.Jako náušnice má Vandala tmavě stříbrné háčky


A k tomu ladí široký náramek, který má při bližším pohledu na sobě řady perel a řetízky


Šaty má pirátka dvouvrstvé, asymetrické, s napevno přidělaným páskem.


Spodní vrstva a rukávy jsou z průhledného černého tylu s potiskem lesklých lebek


Vrcní vrstva má na sobě motiv vln v zelené, tyrkysové a bílé barvě, na kterých jsou kolesa, chapadla a potápějící se lodě. Takový posik bych hned brala na šaty na sebe!


Přes šaty má Vandala... něco. Něco mezi opaskem s řetězy a límcem. Nebyla by to špatná věc, má to na sobě krásné detaily, ale... to by to nesmělo být tak šíleně růžové.


Na ramena se to jen nasazuje, vzadu se to zapíná na dvě stočená chapadla


Nahoře to je jako dva široké límce spojené řetězy, dole je to jako chapadla a řetězy.


na řetězech visí malinký zámek


klíček


a kotva


Řetězy spolu se stojánkem by měly navozovat asi iluzi toho, že se panenka vznáší ve vzduchu. Ale od toho odvádí to, jak jsou šíleně růžové a jak to totálně neladí ke zbytku jejích věcí.

Kabelku má Vandala ve tvaru kotvy s chaluhami a pirátskou lebkou


Jako správná pirátka má Vandala jednu nohu dřevěnou, což ale znamená, že má jen jednu normální botu. Ta je z průhledného tyrkysovozeleného materiálu a je zdobena zlatem. Přes nárt má tři malé řetízky, podpatek je otevřená truhla s pokladem.


druhá noha je dřevěná protéza - z hnědého průhledného plastu - kterou lze sundat.


Má stejný čep jako klasické CAMky, takže si s nimi nohu může případně vyměňovat.


Protéza je nádherná a plná úžasných detailů, které ale bohužel moc nevyniknou. Je na ní několik šňůr perel, malinké pirátské lebky s páskou přes jedno oko, a podpatek je jako mořská panna.


Všechny tyto detaily krásně vyniknou, když se to trochu domaluje.


A tady nakonec je moje upravená Vandala - má "normální" černé zorničky, oči a rty přemalované na tyrkysovo a místo dřevěné protézy má nohu od skládací kostry.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babivera8 babivera8 | Web | 15. prosince 2016 v 8:47 | Reagovat

Vandala vypadá po úpravě moc hezky, je z ní parádní kočka. Má krásné vlásky. A ta bunda je supr čupr.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama