Monster High Freak Du Chic Twyla & Clawdeen

27. prosince 2016 v 10:23 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Freak Du Chic je cirkusová serie, ve které vyšlo celkem 8 panenek - 4 v klasické edici, 2 i s mazlíčky, jedna velká a jedna s celým herním setem. Dalo mi obrovskou práci sehnat je všechny, protože u nás šlo do obchodů jen těch 5 (4 normální + jedna velká), a ty "rozšířené" se tu sehnat nedaly. Sháněla jsem je dlouho, dala jsem za ně docela dost (protože cirkus já ráda a opravdu jsem chtěla mít tuhle serii komplet), a pár dní poté, co se mi podařilo je horkotěžko sehnat, tak se tady objevily v obchodech v hojném množství a za hezkou cenu.

Takže tady jsou - akrobatka na na chůdách Twyla a krotitelka ClawdeenA krabice. Nejdřív Twyla

A Clawdeen
A obě najednou z boku


A tady jsem si neodpustila vyfotit i vnitřek krabice, protože ropzhodně stojí za povšimnutí. Jestlipak poznáte, která patří ke komu? Smějící se

A tady jsou již vybalené, i s mazlíky


Tak začneme Twylou.


V cirkusu Freak du Chic jí připadla úloha chodit na chůdách a k tomu jí pomáhá Dustin (její "plyšový" králíček, který udává tempo na činely - nebo si hraje na králíčka Duracell, to je taky možnost). Na rozdíl od původní fialové verze je tenhle Dustin "shiny" - ve světle modré barvě.A tady je Twyla samotná


Má na sobě roztomilý overálek v pierotském stylu v tyrkysově-černé kombinaci s motivy pavoučků a pavučin. Nechybí černo-bílý károvnaý vzor, bambulkové knoflíky, límec jako okruží ani balonovité nohavičky, prostě všechno to, co k tomu patří. Rukávy jsou z černého pružného tylu.


Šperků Twyla moc nemá, nemá ani píchnuté uši, ale na ruce má náramek, který na první pohled vypadá dost obyčejně, jako jednoduché kuličky, ale ve skutečnosti má každá ta kulička obličej. (doufám, že to je na fotce alespoň trochu vidět)

K tylovým rukávům ladí i tylové podkolenky, které mají ke svému lemu přišitý černobílý fábor.


A teď k botám. Protože ty jsou naprosto dokonalé.


Pásky kolem nad kotníkem jsou chycené jen z vnější strany


A celé botky stojí na nádherné "vyřezávané" platformě - tedy pokud se tomu tak ještě dá říkat


Jinak Twyla sama má, stejně jako ostatní monsterky z téhle serie "cirkusové líčení". I když na rozdíl od něktžerých jiných je takové umírněnější. Má pár spirálek pod očima. Stíny má tyrkysové a šedé, rty světle fialové s perleťovým nádechem. Vůbec celá tahle Twyla je taková trochu... tlumenější. I její "stíny" na rukách mají světlejší barvu než u jejích jiných edic, stejně jako stíny na nohou, kterých má mnohem méně.


A dost zvláštní účes - vlasy má kudrnaté a vyčesané nahoru, stažené do dvou oddělených ohonů. Barva jí zůstala její kalsická mátová, ale místo fialových pramínků má tentokrát černé.
A teď Clawdeen


Stejně jako Twyla má i Clawdeen v této edici svého mazlíčka - čertovskou kočičku Crescent, také v shiny verzi, protže jindy tmavofialová Crescent je tady šedofialová a navíc se v duchu cirkusového představení ozdobila světle fialovou hřívou.


A ke lvu a krotitelce samozřejmě patří i hoří¨cí obruč, kterou může šelma proskakovat. Ale nebylo by to Monster High, kdyby se spokojilo s obyčejným plamenem (a asi by se to kočičce ani moc nelíbilo), takže tady máme magické fialové plameny ze světa duchů.


A tady už máme Clawdeen.


Tahle Clawdeen, aby nebyla tak obyčejná, má šedou kůži a světle fialové vlasy s pár černými pramínky.

Na tváři má i ona "cirkusové líčení".


Na hlavě má roztomilý klobouček - malinký cylindr na čelence, který je ozdobený velkými bílými květy.


čelenka je uchycena do vlasů průhlednou gumičkou. A na téhle fotce si můžete všimnout i spodní vrstvy černých vlasů.


Vlasy má středně dlouhé, jen stažené dozadu čelenkou. Jsou světle fialové (dva různé odstíny) a ve spod jsou černé.


Na sobě má Clawdeen tričko, přes něj má chlupatou šálu, či jak to nazvat, a k tomu mí úzké bíločerné kalhoty.

Kalhoty jsou vertikálně pruhované a jejich vzor evokuje tygří nebo zebří strst.


Chlupatina kolem krku je světle fialová, spojená gumičkou, kterou má Clawdeen podvlečenu pod rameny. Na tomhle obrázku si můžete všimnout i krásných šosů jejího trička.


A tady je tričko i chlupatina zepředu Tričko působí dojmem černého zdobeného korzetu který je navlečen přes bílé tričko, ale vše je v jednom kuse. Vzadu má tričko pod sebe našitu "vlečku" z průhledné pruhované látky (stejné, jako má Twyla na podkolenkách)


Celý kostým krásně doplňují vysoké černé boty


A černé šperky - dvouřadový řetězový náhrdelník


A náramek se třemi pásky


A jak se na správnou dámu sluší a patří, má Clawdeen i vysoké černé rukavice (s viditelnými stehy)


Jak už jsem psala, stála mě první Clawdeen hodně a navíc nebyla kompletní (chyběl jí mazlíček, obruč a halvně boty), takže jsem neodolala a pořídila si druhou, abych ji měla komplet. Ale jaké bylo mé překvapení, když sjem zjistila, že není úplně stejná.
Má trochu jinak namalovaný obličej, jedna má mnhem výraznější malování na obličeji, a i barva vlasů se krapet liší.Tady jednotlivě (můžete si všimnout odlišnosti ve výrazu)A tady vlasy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama