Monster High Djinni Whisp Grant "I <3 Fashion"

21. prosince 2016 v 12:24 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Stalo se tak nějak tradicí, že dosud nevydané dívčí chraktery vydané v rámci limitované série pro Comic Con v San Diegu jsou poté vydávány v edici "I <3 Fashion"A ještě detail na obrázekWhisp se poprvé objevila ve filmu 13 přání a původně byla stínem Gigi, než jí byla přáním umožněna samostatná existence. Původně má takový ten klasický "džinovský" ocásek, který jí bohužel nezůstal z její první verze a tady má jen obyčejné nohy. Z jejího původu plyne, že má stejné tělo jako Gigi - krásně článkované, stejný tvar halvy a obličeje, jen není růžová, ale "stínově fialová".

Má na sobě i stejné boty, jako má základní Gigi, jen v trochu jiném odstínu a bez domalovaných detailů. Na sobě má šaty z černé látky se zlatými flitry s širší sukní. Šaty jsou bez ramínek, místo nich složí dva volány v růžové a fialované barvě. Přepásány jsou jednoduchým zlatým páskem. Na rukou má dva masivní náramky, v krabici k ní potom jsou ještě dvě sady v černé a fialové barvě.Kůži má tedy šedofialovou, oči má krásně červené, stíny do zlata, rtěnku má růžovou, ale v tlumenějším odstínu než Gigi. Stejně jako Gigi má i pihy.


Na rozdíl od ní má ale na obličeji tetování - nad obočím má tři fáze měsíce, pod okem dva půlměsíce a hvězdu.


Vlasy má světlemodré s fialovými prameny. Má pěšinku na straně a část vlasů nahoře staženou stranou, jinak je má nechány volně.


Náušnice má fialové, jen geometrické tvary, poměrně bez nápadu a jsou stejné, jako měla Whisp ve svém původním vydání.


Na krku má výrazný zlatý náhrdelník, který ovšem zakrývá většinu tetování.


Na krku má tetování, jako má Gigi


stejný motiv má i na své krásné ruce s dlouhými (měkkými) prstíky a dlouhými nehtíky


A tetování má i na druhé ruce


Na nohou má stínové značky


K sobě má úžasnou orientální kabelku se škorpiónem, u níž mě ovšem mrzí, že nemá domalované detaily - to budu muset napravit.


Protože je to serie "miluji módu", má k sobě Whisp ještě tři další oblečky. Ostatní charaktery z téhle serie k sobě mají vždy jen dva náhradní oblečky, Whisp má tři, je to ovšem vykompenzováno tím, že má navíc jen jedny boty a ne dvoje a z doplňků má k sobě jen dva náramky.

Boty jsou parádní - vysoké "kozačky", zlaté, z pružné látky, vzadu mají jakousi páteř, vpředu několik pruhů do V. Prostě nádhera.


Ovšem o to, oč hezčí jsou boty a panenka sama, o to horší jsou oblečky. Musím se přiznat, že mě nezaujaly vůbec. Jsou naprosto nenápadité, s co nejjednodušším stříhem, designem... jsou prostě obyčejné a je na nich zcela jasně patrná snaha ušetřit - a to i na materiálech.

Set se sestává z
zlatých legín, které jsou na omak neskutečně hrubé a zachytávají o všechno, o co jde.
krátké sukně, která má stejný potisk stejný, jako je vzhled náušnic
volného trička, které má černý, lehce stříbrně protkávaný vršek a fialový spodek. Proč je do stříbrna, když k Whisp jednoznačně patří zlatá? Navíc je hodně volný, takový pytlovitý a panence v podstatě vůbec nesedí. Navíc vůbec nejde k těm zaltým legínům, ke kterým má být.
Modré tričko s velkým tuhým zlatým límcem - ani to není obroubené a hodně to nesedí k té sukni, ke které je mají. Asi by to nevypadalo špatně s těmi zlatými legínami, ale na Cleo a ne na Whisp.
růžových šatů s minisukní a s prostřihy na bocích. Celkově vzato nejsou špatné, ale k Whisp to prostě nejde.
Celkově vzato obelčky působí hodně lacině, až téměř dojmem oblečků od nějaké fakie. Jsou bez nápadu, prostě jen "něco tam hoďte" a celkově vzato jsem z nich hodně zklamaná.


Kdyaž to shrnu: set není zrovna nejlevnější - stál mě 35€ a to byl ještě ve slevě, ale obsah je laciný, jak jen to šlo. Snaha ušetřit za každou cenu, ačkoli cena šla nahoru. Nikde žádné krásné detaily, které jsem an Monster High vždycky tak milovala, nenápadité oblečky, které nijak nesouvisí s charakterem, pro který jsou určeny (naopak vypadají, že jsou některé pro Gigi nebo pro Cleo), skoro žádné doplňky, rycyklované náramky i boty, o sadu bot méně, než by měla mít... A to nemluvím o tom, že jsem měla šanci si prohlédnout něco mezi 15 a 20 krabicemi (asi o to nikdo za tuhle cenu nemá zájem, ani se nedivím) a z toho byla jedna jediná "dobrá" (ne prefetní, ale jen dobrá. I ta moje má nějaký klkel barvy na rtech), a ještě jedna byla "ucházející", zybtek měl křivě oči, křivě pihy, rozmazané tetování, rozmazané oko, prostě všechny něco. Navíc měly všechny, bez výjimky, zlatou šmouhu pod svým levým okem. Kvalita strašná, cena taky. Omlouvám se, ale Mosnter High jdou čím dál tím víc do kytek - Mattel se na tomhle poli snaží je pohřbít co jen to jde. Asi už je to přestalo bavit.
Nicméně sama Whisp je nádherná a stojí za to ji mít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama