Bratzillaz Switch-a-Witch

5. prosince 2016 v 15:48 | Margarit |  Bratz & Bratzillaz
Nedávno mě opět překvaliply Levné knihy - opět se tam objevilo něco, co bych tu nikdy nečekala, že uvidím v prodeji, natož za tuhle cenu.

Takže tady ji máme - panenku Bratzillaz ze série skládacích panenek Switch-a-Witch.Jak vidíte v krabici, panenkce se dají rozebrat končetiny v kyčlích, kolenou, ramenou a dá se jí sundat i hlava.

A tady již je vnku z krabice a celá složená.


Panenka má polovinu těla světle šedou a druhou polovinu tlumeně žlutou.
Má fialové stíny, černé oční linky a černou rtěnku a stříbrné třpytkoévé, na stranu se dívající oči


Náušnice má dvě stejné, ale každou v jiné barvě - jednu žlutou a jednu černou. Stejně tak rozdélné, ale stejné má boty, taktéž ve žluté a černé.


Naštěstí nemají Bratzilly pravou a levou botu, ale jdou jim libovolně prohazovat, čili pokud si třeba poříidíte dvě sady, nebo si jednu botu vyměníte s kamarádkou, tak můžete mít celý žlutý nebo celý černý pár.

Půlené má panenka i kalhoty


Kalhoty jsou z umělého saténu a kvalita nic moc. Tričko je z tvrdšího lesklého materiálu, má na sobě růžové, žluté a černé pruhy a mně osobně přijde, že k panence ani ke zbytku oblečku vůbec nejde.

Panenka má k sobě ještě bílý plášť, dole otrhaný, zezadu dobený spirálkami.


Plášť má velký límec z dvojitého materiálu, takže může dobře stát - jeho vnitřní stran je z poloviny čistě bílá, z druhé pak šachovaná. Plášť je na zavazování na dvě tenké bílé šňůrky


K celému oblečku patří i nepostradatelný čarodějnický klobouček, z tmavě růžové hmoty, s černou stuhou kolem (který mi přijde, že k tomu zybtku taky nejde)


Klobouček má zespodu předělanou průhlednou gumičku, takže se dobře nandavá a dobře drží


A každá čarodějnice má u sebe samozřejmě i koště - v tomto případě je jím hřebínek, který je stgejný, jako má každá Bratzilla (i když nechápu, proč ho má, protože tahle paruka vyloženě není určena k česání - viz dále)


Jak jsme si již řekli, je panenka skládací - a takto vypdá bez oblečení a bez paruky


Takhle vypadá čep na hlavu


A takhle hlava zespodu


A ještě pár věcí k paruce. Je také dělená, z poloviny bílá, z poloviny černá, vpředu má takovou řídkou ofinku, a zbytek vlasů je stažený do dvou culíků, z nichž je pak umotán velký uzel, který je na několika místech prošitý a přišítý k hlavě


Zároveň jsou pramínky po stranách staženy dozadu a v malém "twistu" jsou pak vedeny k uzlu.


Až do teď by to bylo hezké. Jenže.... paruka má vlasy jen po obvodu.


což znamená, že minimálně do dvou staženách culíků jí to musíte nechat, jinak bude plešatá


Navíc jak je paruka pouze v drdolu a všechny vlasy jsou vedeny nahoru, nic nezakrývá zbytek halvy, takže při polhledu zpředu je vše v pořádku, ale pohled z boku je již horší.


Nicméně paruka sedí celkem dobře i na CAM Monster High - je trochu větší, ale pokud ji nasazujete někomu, kdo má uši, tak jim drží dobře.I když tady si můžete povšimnout, že ani "zarovnání" kloboučku paruky není nejslavnější.


Na závěr bych si jen posteskla, že - ostatně jako obvykle - je promofotka dost jiná, než konečný produkt.


Prototyp nemá stříbrné oči, ale tmavě fialové a paruka je bez ofinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nagi Nagi | Web | 6. prosince 2016 v 6:14 | Reagovat

Teď koukám, že promo fotka má i jiné naušnice, které se mi líbí víc. Každopádně problém s parukou tam je taky vidět. Taky jim úplně nesedí a myslím, že s tou ofinkou to celé vypadá líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama