Monster High Inner Monster Deluxe Set

1. října 2016 v 19:17 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Dnes vám představím jeden ze svých nejnovějších přírůstků - Deluxe sadu Inner Monster.
Inner Monster byl typ skládacích panenek, jako CAM (Create a Monster, i se stejným typem rozdělávacích kloubů), ale s tím rozdílem, že mají kostrový základ těla s průhlednou přední stranou a tvrdou hlavičku s mechanismem, který jim přehazuje oči - každá má tři různé páry. A ještě každá z panenek měla k sobě masku.

Tahle sada je trochu jiná... trochu obsáhlejší.


Kupovala jsem sadu z druhé ruky, takže ji nemám úplně kompletní - chybí mi boty (má stejné jako basic Toraleim, jen úplně černé), jedno tričko, dvě sukýnky a velká žlutá křídla.

A tady už je potvůrka složená. Má krásnou šedo-fialovou barvu.


A tady je bez nohou, ale s "ocáskem"


Jak už jsem řekla. každá Innerka má tři různé páry očí. Tahle má:

Růžové

Fialové s růžovým bělmem

A modré

Mění se tím, že se jí mačká "mozek" na hlavě - tahle ho má oranžový


Každá Inner Panenka má také masku, která je z pevného plastu a drží na obličeji poměrně dobře - mimo jiné i díky dvěma drobným prohlubním, do kterých zapadají malinké čepy na masce. Ovšem tahle Innerka má masky tři - a tentokrát jí na obličej nepřidávají jen ozdoby, ale mění kompletně její výraz i "náladu", což velice oceňuji."Překvapená"
"Smutná"a "veselá"
Jan jste si mohli všimnout, na rozdíl od ostatních Innerek má k sobě i dvě paruky - jednu s vlasy, tmavě fialovou s ofinkou a růžovými vlasy vespod. A druhou z průhledného tmavě fialového plastu, která ladí s "džinovským" ocáskem.

Ocásek je růžový, stejně jako paruka má na sobě hvězdičky.


Nasazuje se do kyčlí, úplně stejně jako ocásek CAM Sirény - a stejně jako on má k sobě i zelený pásek, který má skrýt přechod ocásku a těla.


Ocásek má dole "mrak", který má v sobě trochu bílé barvy a vypadá jako bouřkový mrak.Džinka má k sobě "kostrové" tělo, jako všechny Innerky, ale ona má na rozdíl od ostatních k sobě nejen průhlednou skořápku (kter není jednobarevná, ale přechází z modré do růžové), která všem nemá zadní díl, ale i neprůhlednou, ve stejně šedofialové barvě.Má modré tričko na jedno rameno se síťkou.K tmavě fialové paruce ladí i náramky


A sukýnka s motivem řetězů


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama