Monster High Draculaura - sběratelská edice

24. října 2016 v 15:10 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Tématem dnešního článku bude speciální sběratelská edice Draculaury. Jednu tuhle krasavici mám doma už hodně dlouho, ale protože je sběratelská, špatně se shání, byla celkem drahá a je úplně nádherně zabalená (fotky krabice dodám později), nechtělo se mi ji vybalovat. A protože - jak jste již jistě pochopili z mého předchozího nadšení - mi přijde naprosto úžasná, tak jsem si pořídila ještě jednu (kterou za mě naštěstí vybalil někdo jiný, protože jak se znám, tak bych nakonec měla doma dvě zabalené a sháněla třetí vybalenou).

Takže tady je, v celé své kráse, Draculaura.


A ještě jednou


A tady je kráska ještě v krabici. No není fantastická? Krabice má tvar rakve.


Víko se dá zvednout, aniž by se cokoli s krabicí stalo.


Vzadu je rozkošný obrázek a krátký popisek ve více jazycích


Detail na český text. Tady by mi někdo možná mohl vysvětlit, proč - u všech bohů! - když je na krabici čeština a tudíž je panenka zcela zjevně určena pro čečský trh, proč se u nás neobjevila v obchodech?!


Po stranách krabice jsou obrázky zdobených úchytů, jaké bývají na rakvích. Krásný detail, dokonale promyšlený!


A nahoře je malinký netopýrek.
Draculaura z téhle edice má být "victoriánskou dámou", tomu odpovídá i její oblečení a doplňky.
Má na sobě dlouhé úzké šaty se zdobením - s výšivkami a mnohavrstvými sukněmi.


Šaty mají průsvitné černé rukávy, černé tělo s růžovou geometrikcou výšivkou


Dole je bíločerná sužka, která je odděluje oid širších spodních sukní.


Nejsvrchnější sukně je z černé krajky s motivem netopýrků


Pod ní jsou tři cípaté vrstvy, každá ze dvou sukýnek - spodní neprůhledné, z růžového mateeriálu, tkerý hodně šustí a dobře drží objem a z jemného růžového tylu, který se krásně třpytí.


Přes šaty má Draculaura "netopýří" pláštík z průhledné černé látky s vyšívaným motivem pavučin, který má gumičku u krku a pak po jedné na zápěstích.


Na hlavě má Draculaura jako správná dáma klobouk - z černého plastu, celý "pavučinový". Na hlavě je přichycen plastovými "T" skrz hlavu vpředu a vzadu a ještě jehlicí do klobouku skrz vlasy.Klobouk má po stranách dvě malá "netopýří" křidélka


U krku má Draculaura uvázanou růžovou mašli jako fiží.


Ta se zavazuje vzadu za krkem an saténovou světle růžovou stužku.


S mašličkou ladí i jasně růžové boty s bílým vrškem s malými knoflíky, imitující psí dečky, a s černou ornamentální podrážkou.A samozřejmě upírce v době, kdy neexistovaly opalovací krémy s faktorem 500, nestačila jen pověstná londýnská mlha, ale potřebovala i slunečník.

Ten je růžový, s černým vyšíváním netopýrků.


Slunečník má i držadlo ve tvaru netopýrka


A i hlavici


Zepsodu má černá žebra dá se rozevřít (drží rozevřený sám) i zavřít (zavřený příliš nedrží).


Draculaura má tmavě fialové oči s "opravdovými" řasami, tmavou rtěnku a i srdíčkové znamnínko pod okem má tmavošedé a ne růžové, jako obvykle. Obočí má tentokrát šedé a ne standartně hnědé (což se přiznám mi docela pije krev - Draculaura: vlasy černé a růžové - obočí hnědé, Frankie: vlasy bílé a černé - obočí hnědé, Ghoulia: vlasy modro-modré - obočí šedohnědé, Lagoona: vlasy blond s modrou - obočí fialové nebo dohněda... jako vážně? -_-;). Všimněte si, že ačkoli je to dost drahá edice, v nákladné designové krabici s úžanými detaily a určená pro dospělé sběratele, nemá Draculaura žádné šperky - náhrdelník, náramek... dokonce nemá ani píchnuté uši, aby mohla mít náušnice.


Vlasy má převážně světle růžové (ve skutečnosti je to mix dvou odstínů - jednoho světle růžového a jednoho téměř bílého), a jen po stranách kolem obličeje černé.


Na jedné straně má vlasy stočené do velké lokny, na druhé stažené nahoru do malého ohonu, zbytek je nechaný volně.


Draculaura v téhle edici je trochu jiná, než ostatní monsterky. Je vyšší, má tělo podobné "starší sestře" a navíc má ještě kloub pod prsy. Jsem za něj ráda, je to skvělý nápad a mohly by ho používat častěji, ale docela by mě zajímalo proč ho má, když je stejně určena k tomu, aby zůstala v krabici?


A tady v porovnání s normální monsterkou a "starší sestrou". Oproti ní je Draculaura poněkud štíhlejší a ještě o něco protáhlejší.


Má podobně velikou nohu, ale trochu více skosenou a ještě o něco širší.Takže výsledek je, že "starší sestry" si mohou obout její boty, ale ona jejich neobuje (nebo alespoň mně se nepodařilo narvat její nohu do sandálů od Boo York Nefery, takže předpokládám, že se nevejde ani do jiných. I když možná Clawdiiny zlaté střevíčky by mohly být o kousek širší, protože jsou šity na punčochu, takže by to mohlo jít).


Jednou z vad, které musím zmínit je to, že některá část jejího oblečení barví - a to pravděpodobně černá krajková sukně (nechalo to fleky na vnitřku krabice) a buď okraje rukávů, nebo gumičky od pláště - a to se podepsalo na jejích předloktích.A za zmínku stojí rozhodně i stojánek, který k Draculauře patří.


Je celý černý, vzorovaný, rpolamovaný a s ozdobnými netopýrky.


A ta jeho část, ktzerá drží panenku kolem pasu (přibližně), má tvar netopýřích křídel a vůbec neruší celkový dojem z jího vzhledu, jako to občas některé stojánky dělávají - a tváří se v podstatě jako součást šatů nebo pásek.DOPLNĚNÍ:

Zjistila jsem, že i když Draculaura neobuje boty klasických "velkých sester", tak obuje boty od Clawdie, protože ta má v botě ještě podkolenku, čili je o něco širší než bota, která se obouvá na bosou nohu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama