Ever After High Raven Queen

6. října 2016 v 16:40 | Margarit |  Monster High & Ever After High


V Tesku byly slevy a to mi dovolilo pořídit si tuhle "úspornou" edici Ever After High, do které bych jinak ani nekopla. Jedná se o panenku Ever After High Raven Queen.

Takhle vypadá krabice

Nemůžu si pomoct, ale už ta krabice vypadá jako nějaké ty lepší padělky.

A tady je bez krabice.


Obličej je takový... nezáživný... průměrná Raven.


Panenka je vydaná v "úsporné" edici, takže k sobě - a vlastně ani na sobě - celkem nic. Má vymodelovaný korzet přímo na těle, má botičky, sukýnku, náhrdelníček a korunku - a to je všechno. Žádný hřebínek, žádný stojánek, žádnou kabelku nebo něco.

Korunka je stříbrná, ozdobená pár nenamalovanými drahokamy a Raveninými typickými ostny.

Po stranách má pár zubů na přidělání do vlasů - ale krom toho je i připíchnutá k hlavě - po stranách dvěma plastovými "T"


Třetí T má v pěšince a kolem něj je korunka přichycená jen na gumičku. Zbylá dvě T jdou skrz korunku.Ravenin černý náhrdelníček je úplně stejný jako měla základní Duchess Swan. Má ho přidělaný průhlednou gumičkou.


Botičky jsou stejná jako měla základní Raven, jen ve fialové.


A krom toho už má na sobě jen sukýnku. Ta je fialová, na ní jsou motivy větví a vran.


Sukýnka je v pase na gumu a má všitá "tanga" z fialové stužky, aby nelezla výš, než je nutné.


Jinak Vlásky má černé, v první linii pak dva různé odstíny fialové. Jsou lehké, z kanekalonu, který se podle mě za chvilku strašně zkrepatí. Účes pak vypadá, jako když se nechala ostříhat zahradní sekačkou.


Jinak k tomu korzetu - je hezky provedený, ten Ravenin má opravdu krásný vzor, celý je nabarvený na stříbrno.


Zepředu

Zboku


Zezadu


Celkově vzato - korzet je to hezký, ale bylo by hezké, kdyby měl domalované detaily a nebyl napevno.

Jinak co se týče kloubů - klouby v nohách dobré - až na ten nový typ kyčlí, který panence téměř nedovolí dát nohy od sebe, takže se špatně staví.
A teď to horší - klouby v rukou. Tedy... žádné klouby v rukou. Ani zápěstí, ani loket nemá pohyblivý, ramena má jen na pohyb dopředu a to ještě dost omezeně. Takže i když má ruku v dost strnulé poloohnuté pozici, která by vypadala, že si může dát ruku v bok... tak nemůže.


A když jsme u toho nedostatku domalovaných detailů na korzetu, rozhodnla jsem se to napravit a tak teď ten můj vypadá takhle


Takže celkově, pokud to mám shrnout, tak paneka nemá skoro žádné doplňky nebo oblečení, to co má je jen to nejjednodušší a nejnutnější - a ještě většinou reckylované. Byla by to celkem hezká série (krom Raven takhle vyšla ještě Apple a Ashlynn) pro malinké holčičky, ovšem tak to asi myšleno, protože na krabici je stále napsáno 6+. Všechno na téhle panence křičí "Co nejlevnější" - všechno, kromě cenovky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama