Monster High Inner Monster Fearfully Feisty 'n Fangtastic Love

30. září 2016 v 11:59 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Inner Monster byl typ skládacích panenek, jako CAM (Create a Monster, i se stejným typem rozdělávacích kloubů), ale s tím rozdílem, že mají kostrový základ těla s průhlednou přední stranou a tvrdou hlavičku s mechanismem, který jim přehazuje oči - každá má tři různé páry. A ještě každá z panenek měla k sobě masku. V "základní" verzi vyšly panenky tři - růžová, modrá a oranžová.Tady je máme všechny tři pohromadě
A tady ještě trochu hambatá fotka, aby bylo vidět, jak mají udělané tělo - je to kostrový základ s dírkami, do kterých se mophou nacvaknout takové malé ozdůbky - např. ve tvaru srdíčka, nebo kosti... které mají představovat nálady. Přes to je potom průsvitný předek, aby vše bylo hezky vidět. Trochu morbidní, ale designově se mi to děsně líbí a přijde mi to docela i vtipné. (Tady bych měla jen podotknout, že ty "kostrové" části jsou přeházené, protože mi přišlo, že takhle lépe ladí k dotyčné panence, ačkoli původní zájěr asi byl, aby byly spíš kontrastní)
A tady můžete vidět ten kostrový díl zblízka - i s dírkami na nálady,které ale trochu morbidně připomínají díry po kulkách. V"bec, když jim nedáte ten "obal", tak to vypadá docela děsivě. A můžete vidět i to, že jednotlivé Inner dílky perfektně sedí i s klasickými CAM dílky (v tomto případě ručičky, nožičky a hlavička od Kostry)
Každá Innerka k sobě má:
tričko + sukni/ šaty
paruku
masku
dva páry bot
dva páry křídel/chapadel/... něčeho jiného podivného, co se dá přidělat na záda
brýle/čelenku
stojánek (ten "sedlový" typ s černým podstavcem ve tvaru lebky a průsvitnou vrchní částí)
nevyplněný deníček
černou otevírací kabelku ve tvaru lebky s barevnou mašličkou
a sadu těch nacvakávacích "nálad"
A v tomto článku si blíže představíme tu růžovou.

Panenka má docela odstrašující název "Fearfully Feisty 'n Fangtastic Love", ale já jí prostě říkám Růžová Innerka.
A tady je taková malá Mix'n'match módní přehlídka její variability

Má srdíčkové růžové brýle, šaty vzadu na zapínání, a za krkem, se síťovinou a s "ohňovou" sukýnkou v pase, jinak modré s motivy různých srdíček, černo-červené boty, podobné, jako měla C.A. Cupid. Srdíčka má i na rukou a nohou. Ruce má s drápky, na pravé ruce má prostřednícek a prsteníček přitažený k dlani.
Na zádech má "pavoučí nožičky", které se nasazují kolem krku a pasu. Jsou krásně kloubové, ve dvou odstínech růžové, a na kloubech mají malinká srdíčka.
Oči má modré s protáhlou kočičí zorničkou.


Na masce je výrazné modro-růžové líčení s motivy srdíček. Srdíčka má i druhý pár očí - modrá srdce s růžovými srdíčkovými zorničkami. Docela děsivé.

Druhý pár bot je stejný jako má CAM Harpyje, jen je z průsvitného červeno-oranžového plastu.
Paruka je tmavě růžová s černými prameny s ofinkou, vzadu stažená do malého falešného ohonu.
Třetí pár očí má tmavě modré bělmo, ohňové duhovky a široké kočičí zorničky. Ještě děsivější.
Na záda má stejným způsobem přidělaný "oheň".
Kabelku má s růžovou mašličkou.

Ruce má s drápky, na pravé ruce má prostřednícek a prsteníček přitažený k dlani. Je to, jako stvořené k tomu, aby křičela "METAL!" A tady vidíte lépe ta modrá očíčka.

Tady je vidět, že má stejně trůžovou barvu jako CAM Kočka - má jeji nohy. Navíc, pokud ten mechanismus, co mají v hlavě, nenecháte úplně docvaknout, umějí Innerky krásně obracet oči v sloup.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama