Monster High Great Scarrier Reef Glowsome Ghoulfish Clawdeen Wolf

27. září 2016 v 9:18 | Margarit |  Monster High & Ever After High
Great Scarrier Reef byl poslední z filmů "starých" Monster High. Vyšly k němu panenky, z nichž každá má něco, co ve tmě svítí.

Glowsome Ghoulfish: Frankie Stein, Lagoona Blue, Toralei, Draculaura a Clawdeen Wolf - což jsou naše stré známé postavy, jen uzpůsobené životu v moři.

Ghouls Down Under: zde vyšly dva nové charaktery známé z filmu - Kala Mer'ri a Posea Reef.

Hissters: vlastně jen jedna panenka, ale dvě postavy - je to dvouhlavá muréna Peri a Pearl Serpentine.

A jako obvykle, z osmi panenek se na český trh jich dostalo jen pět - a to nehovořím o docela nehorázné sumě, kterou za ně chtějí. Nicméně proto že mám hdonou a úžasou kamarádku, tak se mi do ruky dostaly i ty, které u nás nejsou. A tady je Clawdeen!

Ještě v krabici


A už vybalená

Na rozdíl od své normální hnědé barvy má tahle Clawdeen tmavě fialovou kůži (téměř stejný odstín jako Jane Boolittle).Líčení má laděno do fialova, s lehkým malováním pod očima v tyrkysové barvě (stejné jako oční stíny). Oči má jako vždy jasně žluté, což nádherně kontrastuje s její kůží. Má krásné "rozřepené" obočí, jako mívá Jinafire.


Vlasy má tmavší než obvykle, i když z větší části stále hnědé, s fialovými a zelenými (a tentokrát to není ona typická neonová zelená, kterou Clawdeen mívá ve vlasech) pramínky. Vlasy má stažené téměř všechny do ohonu, jen falešnou ofinu má staženou ke straně.


V uchu má zlatou náušnici.


Je to jediný kousek zlaté mezi jejími doplňky - extravagantní řetězová ozdoba, kterou má přes sebe je nádherně tmavě zelená, smotivem chupatých bambulek a půlměsíců. Vlkodlak se nezapře ani pdod vodou - jen si říkám, jak moc dobrý nápad je nosit řetězy pod vodou.Tričko má jen přes jedno rameno, tmavě mdoré jako ocas, s tyrkysovými a fialovými vzory.


Stejně zelená jako řetízková ozdoba je i její spodníí dvojploutev, která zároveň slouží i jako podstavec.Rybí ocas má modrý s tyrkysovým malováním s motivem půlměsíců. Ocas má kloub v kyčli, v místě, kde by měla normálně kolena a spodní ploutev se dá dát k sobě či od sebe, takže panenka si může i sednout.


Horní ploutvičky ve tmě svítí a mají krásný kulový kloub, takže se hýbou do všech staran.


Ruce má jako obvykle jako drápy, blány mezi prsty nemá. A na předloktí má ploutvičky - všechny její ploutve a ploutvičky mají pár děr ve tvaru půlměsíce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 27. září 2016 v 10:54 | Reagovat

Já MH vůbec nerozumím, ale myslela jsem, že Clawdeen jsou vlčice. Tak mě zarazil ten rybí ocásek :-) Krásné fotky.

2 Margarit Margarit | 29. září 2016 v 11:10 | Reagovat

[1]:
Normálně je to vlčice, ale v téhle sérii se všichni proměnili v ryby, aby mohly navštívit kamarádčin domov :)

3 Minnie Pompadur Minnie Pompadur | 1. prosince 2017 v 18:52 | Reagovat

jeee a můžu se zeptat, ktere panenky se k nám na trh nedostali? 8 ? a které tedy, já myslela že jsou tu všechny :-) Vlkouš je krásný, snad je to tedy vlkouš, moc se mě libi jeji barva pleti a melírek ve vlasech. Celkově je krásně udělaná. Teda já jen doufam, že nemaji v hlavě lepidlo, to by mě klepla pepka. Je moc povedena :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama