Ghouls Getaway Jane Boolittle

11. září 2016 v 20:36 | Margarit
Po zklamání z rozbalení takového šmejdu jsem si musela spravit náladu - a tak jsem vybalila monsterku, která dorazila ke mně po dlouhém hledání a pátrání už minulý týden. Ghouls Getaway (u nás tahle edice z nějakého mně nepochopitelného důvodu uváděno jako "Jarní příšerka") Jane Boolittle. Tahle série vyšla ve dvou vlnách - první se prodává u nás v obchodech a vyšly v ní Jinafire, Spectra a Meowlody, v druhé, která se u nás - bůhví proč - neprodává, vyšly Jane a Elissabat.


A tady je Jane v krabici


A tady už je vybalená


Jane je krásně laděna do modro-fialova spolu s několika kousky v jasně žluté. Je to trochu divoká kombinace, ale Jane to sluší.

Tady detail obličeje, s krásně výraznou zelenomodrou rtěnkou, která k její fialové kůži a modrým vlasům nádherně jde.


Na hlavě má Jane dost svérázný "ananasový" účes, sepnutý žlutou ozdobou s lebkou

K ozdobě ladí i extravagantní náhrdelník/límec (který by byl docela dobrý, kdyby ovšem tak nevadil jejím náušnicím a neustále se s ním nepřetlačoval, což je docela velká vada, řekla bych. Stejně na tom je i ten leský korzet a náušnice od Boo York Nefery). To, jak moc se to nesnese můžete vidět na té úvodní fotce, tam se mi to nedařilo srovnat.


K náhrdelníku a ozdobě do vlasů ladí i dva náramky - jeden jako bambus
a druhý i s lebkou se skříženými hnátyA když už tady byla řeč o náušnicích, tak ty jsou - stejně jako zbytek jejích doplňků - laděny do modrozelena, stejně jako její vlasy a rty.


Stejně jako i páseki úchvatné boty. (Nemají někde takové v 39?)Boty mají zezadu roztomilou tikki

A pod všemi těmi věcmi jsou docela schované takové jednodušší fialové šaty bez ramínek, s dvoudílnou "zavinovací" sukní.


Jinak vlasy má Jane stejnou barvu vlasů jako Avea - úchvatnou kombinaci tmavomodré a zelené. Vlasy z vršku hlavy má stažené do falešného ohonu a na nich gumičkou přidělanou ozdobu.


Jinak je má sestříhané ve vrstvách, středně dlouhé.


Jinak tady je Jane bez pásku a límce


A tady jenom bez límce

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 12. září 2016 v 10:14 | Reagovat

Tyhle panenky mají krásné čumáčky, ale s těmi těly se nedokážu srovnat. Ale doplňky by jim mohly všechny dollky závidět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama